| Diana_3268 a întrebat:

Am auzit o melodie la radio ( pe impact fm mai exact ). o canta un tip si cuvintele pe care le.am memorat sunt " relationship " si "i. m already gone. "batting eyelashes fundita pentru cel ce. mi spune primul cine o canta si cum se cheama`.

Răspuns Câştigător
| NoName1234 a răspuns:

Scuze dar nu stiu, sunt multe melodii cu cuvintele astea. Dar succes cu gasirea melodiei kiss

3 răspunsuri:
| NoName1234 a răspuns:

Iti multumesc pentru ca mi-ai dat raspuns castigator chiar daca nu ti-am fost de folos! happy

| RainbowChaser a răspuns:

Kelly Clarkson - Already gone cred...

| Diana_3268 explică:

Am gasit melodia`. Darren Hayes - Strange relationship :p