| fsdfdsfdsf a întrebat:

Am auzit pe KissFm o melodie de a lu' Sean Paul. Dar nu stiu cum se numeste, cred ca. i nOua! O stie cineva?

Răspuns Câştigător
| Alexandra. a răspuns:

Te referi la Sean Paul-Press It Up. cred.winking

14 răspunsuri:
| Green a răspuns:

Ar putea fi
Sean Paul - Press it up
http://www.youtube.com/watch?v=bzz99f_T8Rk&feature=related
Asta o auzi mai nou la pe toate posturile si toate radiourile :)
Sper sa fie aia :D :)

| PiCcaCciu a răspuns:

Press it up?

| sinziana1 a răspuns:

Sean Paul-Press it up:*cred ca asta e

| lavinia1302 a răspuns:

Da cautare pe youtube "Sean Paul". De obicei primele sunt cele mai noi. Dar poate nu e noua asa ca ori o cauti pana o gasesti pe youtube ori, daca iti mai amintesti cateva versuri, scrie-le pe google. Nu ai cum sa nu o gasesti. Bafta :*

| olijertiu a răspuns:

Nu e Fire Brigade? http://www.youtube.com/watch?v=75jg8val0JM sau mai era una So fine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cry baby cry? http://www.youtube.com/watch?v=8ZqZ4aMPA8s

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai intra si tu pe youtube si scrie Sean Paul si iti da toate melodiile lui.Incerca! Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sean paul-press it up asta e!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imperial blaze

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune un vers din ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pres it up

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodiile so fine si press it up au fost la radio.asta nu stiu cum se numeste.imi pare rau

| alliccya a răspuns:

Dhaaaa...Cred ca esti damp? Thoata lumea cunoste melodia lui sean paul ( :X) Locu 1 in U tops 2 saptamani la rand. Se stie ca e cel mai bun si ca il iubesc. Iar u.Mai delecteza'te laughing