| Lollidella a întrebat:

Am auzit pe un site o bucata dintr`o melodie dar nu scria cum se numea straight face si era o tipa care zicea doar "open your eyes". Stie cineva ce melodie e?

Funda:*

Răspuns Câştigător
| iuliaiuli18 a răspuns:

Buna! Iti dau raspunsul in mesaj privat si site-ul unde poti sa vezi si sa asculti, bineinteles melodia! Si daca consideri ca e raspuns corect, funda!big grin

10 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Uita-te la history si cauta site-ul si apoi scrie versurile pe google!
succes!

| Petronela a răspuns:

Poate fi Britney Spears-Brek the ice

| Kqzu97 a răspuns:

Dj Andi feat. Stella - Happiness

http://www.youtube.com/watch?v=mATCfIa4M68

| Lollidella explică:

Nu e Britney. Ca daca era ea imi dadeam seama si nici Guess who pentru ca e gen house straight face Oricum mersi de raspunsuri happy poate il primesc si pe cel corecthee hee

| Lollidella explică:

Am aflat`o singura pana la urma ^^ ca e de mult pusa intrebarea asta happy da oricum mersi:**

| Bianca206 a răspuns:

Ah, n-am citit ca era o "tipa". Imi pare rau, nu stiu cum se numeste melodiasad

| iuliaiuli18 a răspuns:

Buna, da-mi site-ul...sau, cred ca era Britney Spears-brek the ice...SIGUR e Britney!:*:*:*Sper ca ti-am fost de ajutor.:*:*:*::X:Xfundita?:*:*:X:Xar fi prima mea fundita, daca nu ma crezi, uita-te la mine in profil!:*:*:X:X

| iuliaiuli18 a răspuns:

Ti-am trimis un mesaj privat cu raspunsul! Astept funda, daca e corect!kiss

| VadPorci a răspuns:

Britney spears-brek the ice?
funda?