| Feelings a întrebat:

Am auzit zilele astea o piesa la radio; in refren spunea tipa :"Now I need, now I need you". Sti piesa?

7 răspunsuri:
| eucumine010 a răspuns:

Probabil un remix la piesa asta Donna Summer - Now I Need You

| Feelings explică (pentru eucumine010):

Nu este.Multumesc oricum.

| eucumine010 a răspuns (pentru Feelings):

Alte detalii nu ai? Ce tip de melodie, inca 2-3 cuvinte in plus etc

| Feelings explică (pentru eucumine010):

E Dance. Atat.

| florin193 a răspuns:

Lady Antebellum - Need You Nowwinking
cred ca asta ar putea sa fie

| DyaNna249 a răspuns:

Hi. cred ca aceasta e melodia happy... Crush+ Alexandra - I Need U More

| Feelings explică (pentru DyaNna249):

Nu. Refrenul are versurile "Now I need, now i need you", si nu versurile de la I need u more. Multumesc oricum.