| KrystyaNNo29 a întrebat:

Am cautat o melodie cu Nicu Paleru are niste versuri asabig grinoamne mult imi place viata vin acasa dimineata. O mai canta cu un barbat dar nu stiu numele artistului.Cine stie numele melodiei sa-mi dea raspuns pe id de mess Krysty7 sau AICI.Multumesc.

6 răspunsuri:
| KrystyaNNo29 explică (pentru salvy20):

Nu este asta Melodia dar totusi multumesc pentru raspuns.

| salvy20 a răspuns (pentru KrystyaNNo29):

Vezi ca sunt diferite melodiile. sunt doua, nu e acelasi link.

| KrystyaNNo29 explică:

Melodia este Cu Nicu Paleru nu cu alti Cantareti... TINETI MINTE!

| KrystyaNNo29 explică:

Sall unde pot gasi un mod pentru gta vice city care sa se poata vedea volanul? dau funda vot orice