| FanMJJ a întrebat:

Am de facut un referat la engleza despre cantaretul/cantareata preferata, idei?

Răspuns Câştigător
| Tofity a răspuns:

Poti face despre Michael Jacksonlove struck

5 răspunsuri:
| Alee_6805 a răspuns:

MJ MJ MJ toata ziua...ai multe de scris despre el.cred ca toate foile din lume nu ar putea sa umple ceea ce e in inima fanilor inraiti ai megastarului, printre care sunt si eu:X

| Sinedd a răspuns:

Esti fan Michael Jackson idei?!

| ZOON a răspuns:

Dor un cuvant mj bye

| thegirl12 a răspuns:

Michael jackson are o copilarie nu chiar frumoasa si o cariera de invidiat pe scurt are o viata interesanta(are deoarece pentru mine nu a murit)

| Kid_5068 a răspuns:

Ce zici de biografia lu' nicolae gutza happy>?

de unde vrei sa stim noi cantaretul tau preferat!? aoleeeeeu. fa-ti tema singur/a =|