| Ford a întrebat:

Am de gand sa imi cumpar o chitara acustica.Am auzit ca cei de la magazin au produse bune dar pot sa dea si niste tepe calumea. Este vorba despre o chitara behringer la 3mil http://www.muzica1.ro/product_info.php?cPath=22_24_27&pr oducts_id=262.
Dupa pret cum pare?
Mentionez ca sunt incepator si nu prea am avut multe experiente legate de chitara.

1 răspuns:
| Obsolete a răspuns:

Dupa pret e chiar ca putin am vazut la un magazin de muzica exact acelasi model numai ca cu 512 lei deci e aiutentica si eu am una dinasta si sunt expert