| bobby92 a întrebat:

Am facut acest cover pentru ca imi place foarte mult piesa. Ce parere aveti? https://www.youtube.com/watch?v=C4OW_pdqUVw

Răspuns Câştigător
| Filip_Dongo_1997 a răspuns:

Salut, canti destul de bine, trebuie sa lucrezi la volum si la respiratie, iti recomand sa folosesti un instrument cand canti de preferat chitara sau pian ca sa iti dai seama de mai bine de notele pe care le canti happy

| bobby92 explică (pentru Filip_Dongo_1997):

Multumesc! Stiu ca mai am de lucrat, o sa tin cont de parere.

3 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Canti foarte bine.
Bravo.