| anonim_4396 a întrebat:

Am facut un film pe samp ( asta http://www.youtube.com/watch?v=VUEvxIItRNM ) si nu am pus inca sunete...
Stiti ca atunci cand la televizor arata ceva de genul asta baga o melodie ciudata. Daca se poate as vrea sa stiu cum se numeste.Si mai vreau un sunet de war :D

4 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Nu te mai obosi. O să ţi-l şteargă ACTA

| DaftPunk a răspuns (pentru Woodenpints91):

Ma asteptam la un raspuns folositor... daca nu sti, nu posta

| Woodenpints91 a răspuns (pentru DaftPunk):

Ţi-m dat un răspuns folositor. În curând, ACTA îţi va cere drepturi de autor pentru melodia pe care o pui în videoclip. Deci, e inutil să pui una.

| DaftPunk a răspuns (pentru Woodenpints91):

Mda...folositor, adica sa imi dai nume :-l