| YiaSwimsInTheWater a întrebat:

Am fost in vacanta si am vazut pe Mtv o piesa cu videoclipul in genul: o fetita se apuca de sapat o groapa in gradina si ajunge in China, iar apoi un baiat vb cu ea prin telefonul acela cu fir. Sth ca nu am explicat bine dar imi puteti spune cum se numeste piesa? Funda :d

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune intrebarea ta si pe www.Raspuns-Rapid.info, poate gasesti raspuns si mai castigi si 3 cartele vodafone cu 1000 de minute si 1000 sms uri! www.raspuns-rapid.info/concurs

| coolgirl16 a răspuns:

Pai zi macar un vers daca ti-l amintesti... adica... chiar nu stiu. in ce limba era melodia? sau cum arata cel ce o canta sau. nu stiu zi mai multe amanuntetongue