| Diana_3268 a întrebat:

Am fost la mare in turcia si m-am intors abia azi. Am auzit in fiecare zi o melodie ceva de genu "put your hands up in the air like you don't care". Nu e cea de la Danzel. Multumesc.

4 răspunsuri:
| Spawny24 a răspuns:

Http://fisierulmeu.ro/53E4M8S8DDOJ/demo2-mp3.html asta e? ascult-o direct pe site. Si daca da, nu stiu cum se numeste :( o caut si eu de ceva vreme. demo-ul e dp un mix ce il am pe calc. Daca aflii numele zi-mi si mie te rog

| Myu a răspuns:

Tayo cruz - dynomite?

http://www.youtube.com/watch?v=VUjdiDeJ0xg

| Diana_3268 explică:

Am gasit. o nu e nici 1