cami
| cami a întrebat:

Am gasit o melodie care mi s-a parut destul de frumoasa. :), si vreau sa o impartasesc cu voi :
http://www.youtube.com/watch?v=pPnekDseRn0&feature=relat ed
Sa-mi spuneti ce parere aveti.

Răspuns Câştigător
| SweetCandy a răspuns:

E simpatica... m-0a facut sa zambesc...multumesc!

13 răspunsuri:
| viatadecacatt a răspuns:

Ce draq melodie mai e si asta rolling eyes.Parerea mea? Oribila.straight face

| inna a răspuns:

Nu-mi place, nu e genul meu :d.sz

auran
| auran a răspuns:

Draguta...
ar merge si asta http://www.youtube.com/watch?v=Q4QgR6GyroM&feature=related

| amaadina a răspuns:

Dragutza melodiebig grintongue

nony
| nony a răspuns:

Frumoaxá melodie big grin.

| Cryssy a răspuns:

Este frumoasa, chiar daca nu este genul meu...

| papatukjatlekjulk a răspuns:

Mersi ca ne impartasesti ceea ce iti place, si ceea ce nu iti place.
Foarte frumoasa melodia! Ai gusturi bune!

| mikey a răspuns:

Ce de treaba esti Cami toate le impartasesti cu noi...multumim frumoshappy

da melodia este supperhappy

| Sweetllemon a răspuns:

Pai e draguta. numai k nu e genu' meubig grin.

| malina444 a răspuns:

Mamaia s-a bucurat cand a auzit'o:d.scuze nu e genul meuhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer, nu e genul meu happy dar e draguta happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suna cam ca pe vremea bunicii, dar gusturile nu se discuta. Important pentru tine, este ceeace iti place tie si nu mie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte frumoasa, imi aduce aminte de mare de Dem Radulescu, de Nicu Constantin, este veche melodia, dar draguta.Camelia tie ti s-a facut dor de acasa.