| Tunduc123 a întrebat:

Am gasit si du site-ul netmusic.ro
Pe care am gasit un set de tobe electronice la 5 milioane... si am on intrebare... de ce sunt asa ieftine, daca sunt bune si daca merita sa le iau?

Răspuns Câştigător
| Adikis a răspuns:

Depinde pentru cine. Daca vrei sa inveti sa canti la tobe, iti sunt perfecte! Nu faci asa multă gălăgie in casa ca si cu tobele reci si daca o sa iti placa, peste un timp o sa iti iei ceva calumea. Chestia e ca nu suna nici pe departe ca niște tobe profesionale, dar sun bune pentru începătoriwinking succes