| TeoPT a întrebat:

Am o intrebare pentru un prieten (da, e pentru un prieten, nu am nici un motiv sa ascund ceva) Stiti cumva detalii despre site-ul netmusic.ro? E de incredere in ceea ce priveste livrarile? Dar de marca de chitare Harley Benton? Sunt bune de ceva?

2 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

De pe netmusic n-am comandat niciodată, dar nu ar avea de ce să nu fie de încredere...
Cât despre chitările HB, sunt un jeg. Nu-şi merită nici jumătate din investiţie.

| RockNbeer a răspuns:

Mcmusic.ro,de acolo mi-am cumparat tot echipamentul, chitari, amp, pedale, corzi etc..iti recomand site-ul ala
cat despre HB, il subscriu pe Woodenpints91