| mihaela1414 a întrebat:

Am impreuna cu prietena mea o trupa, dar nu stim ce nume sa ii dam, va rog sa imi dati exemple de nume pentru trupe

Răspuns Câştigător
| MalinaH a răspuns:

Pop ladies, rock this town, rock my heart, shadow girls, wild lips love struck, wild kiss, speed ladies, wild ladies.

15 răspunsuri:
| MalinaH a răspuns:

Fetelede cartier, rebelele, bad girls, music queens, brunettes laughing, red rose, crushed heart, pop heart, eyes on fire, wild girls, children of the night.

| cornculapte a răspuns:

2 Nebuni Imping Salvarea sau 3 Coceni si o Matura. Primul tebuia sa fie folosit cu doi ani in urma de 3 prieteni, dar n-a mai iesit nimic asa ca presupun ca poti sa folosesti numele, iar al doilea... alti prieteni cu imaginatie prea bogata si prea mult timp liber.

mira
| mira a răspuns:

Flori de tei, Miozot(miozotis este denumirea stiintifica a florii de nu -ma-uita). Poetii prefera forma prescurtata miozot.

| LoveAngel223 a răspuns:

West team -Clever

| mihaela1414 explică:

Genul de muzica pe care il cantam este pop...sau mai trista(si romantica.mai lenta)...genul asta

| asdD a răspuns:

Copi de la 2
cdl2

| SRJ a răspuns:

Bambi Reloaded

| Podwer a răspuns:

Pai depinde ce trupa ai straight face rock, punck,. etc straight face

| gabylovee13 a răspuns:

Brand

| PeeWeeVi a răspuns:

Depinde ce trupa...ar fi bine daca mi-ai spune ce fel de trupa si apoi as putea sa te ajut.big grin

| meioana a răspuns:

Cu ce va ocupati in trupa aia?
cantati?
maturati strazi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zgomot insuportabil, Instrumente pe geam, Zgomot de nicaieri, Alienatii(daca-i ziceti rok)si alte citeva nume.Succes.

| Yuji a răspuns:

P. A. C.
Piticii Atomici Cântã.

| sun_8299 a răspuns:

Cred numele depinde mult si de genul de muzica pe care vreti sa il abordati. poate ne spui asta mai intai happy

| ~~Ingerasul Riri:D~~ a răspuns:

Pai ce fel de muzica? rock? pai cred ca. dac vrei ceva simplu potea fi si Rokkery dar depinde de muzica.documenteazate de pe net. e mai simplu decat sa astepti aici. dar daca nu gasesti nimic pe nett. spune ce fel de muzica cantati. poate te pot ajuta