| Serendipity17 a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste nume de trupe... dar care nu exista... eu si o prietena ne facem o trupa laughing stiu sstiu//ciudaaat; dar dati-mi niste idei

6 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

The Brele, The Duf! The Naticii!

| Laura a răspuns:

Nu te supăra, dar ești penibilă. Numele trupei trebuie să fie ceva care să vă reprezinte, nu ceva inventat de altii.

| Liviu a răspuns:

TPGF
The Pitiponc's Girl For EVER
mere NU? ( nu stiu daca am scris cum trebuie )

| ZOON a răspuns:

Pai de obicei ca sa para mai funky ar trebui sa gasiti 3-4 cuvinte si sa luati initialele sa formati alt cuvant de exemplu toti pentru unu,, TPU,, si nu va mai trebui sa va chinuiti atat bye

| Dance_1650 a răspuns:

Funky pankyy girls, ice dreams girls, loly girls, sweet and crazy girls, crazy girls...sj nu mai stiuthinking big grin. sper ca te-am ajutat:*:*:. daca ai fii draguta sa imi dai sj mie fnditza?batting eyelashes te pwpw:*>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca sunteti mai multi fete si baieti ar merge girls and boys