| Star_1551 a întrebat:

Am instalat NFS Shift iar pe fundal rula o melodie draguta ceva de genu music.nu mai stiu cum...yeah yeah yeah daca stie cineva cum se numeste melodia va rog spuneti-mi si mie o caut de ceva vreme si nu-i o gasesc! Cine ma ajuta primeste funda si vot de la mine si de la prietenii mei!

2 răspunsuri:
| misucatinas a răspuns:

Cred ca e " Da King Reims Animal music ".
Sper ca te-am ajutat.

| Star_1551 explică:

Multumesc mult de raspuns melodia e frumoasa dar nu este cea pe care o caut eu...MEntionez ca nu m-am exprimat corec iar melodia pe care o caut ruleaza in timp ce se instaleaza NFS Shift