| AG a întrebat:

Am mai put intrebarea dar nu mi-a raspuns nimenisad
E pe AXN reclama la serialul Avocati in Las Vegas, si are pe fundal o melodie super, dar nu imi dau seama cum se cheama si nici nu prea inteleg versurile pentru ca se vb peste ea. Aveti vreo idee? Funda si voturibig grin

3 răspunsuri:
| AG explică:

Mersi Adrian, chiar daca nu a mers m-a ajutat faptul ca ai pus in paranteza Ivy Levan, nu e melodia All my H8 dar am gasit si mel din reclama.tnx

Răspuns utilizator avertizat
| deian7 a răspuns:

Incearca sa cauti pe youtube serialul si vezi la comentari se poate sa gasesti denumirea