| Gandacica a întrebat:

Am mare nevoie de ajutorrrrrr! dau funda :X:X

plssss am auzit o melodie intr-un bar si nu am inteles decat la refrenu pentru ca zicea "tam tararam tam tam" sau ceva de genu si era ffff ritmata, cantata de un baiat, melodia era in engleza si avea bass.
nici nu stiu daca era melodie adica cred ca era un mix/remix. ceva dar suna ffff bine :X va rog daca aveti vreo idee cum s`ar numii sadsadsad raman datoare cu funda si voturi si ce mai vreti voi dar va rogggggggg sadsadsadsad

1 răspuns:
| ManKind a răspuns:

Ia incearca Robbie Williams - Road to Mandalay.