| adrian2102 a întrebat:

Am NERO 7 PREMIUM (nero start smart ) si vreau sa fac un cd.mp3 pentru masina, dar sa apara si titlu la melodii cand ruleaza.

4 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Playerul de la masina e audio sau mp3? La audio apare "track x", la mp3 apare numele.

| adrian2102 explică (pentru Mădă0611):

MP3 cred da citeste si cd normal si mp3

| Mădă0611 a răspuns (pentru adrian2102):

No, pai atunci alegi de acolo "mp3" si pui melodiile, o sa iti apara cu nume. Vezi, scrie-l frumos, ca sa se vada frumos: artist spatiu liniuta spatiu nume tongue [Kyau & Albert - Another Time (Daniel Loudlight Remix)]

| tudo393 a răspuns:

Eu stiu ca asta depinde de numele mp3-ului..cand o mel. este redata apare cu numele ei din pc.