| TC3 a întrebat:

Am nevoie de acel `Tare Frate` din melodia Grasu ft Mitza - Tare Frate big grin Exista vreo sansa sa il iau de pe net?

Răspuns Câştigător
| dracu14 a răspuns:

N-ai sanse
downloadeaza audacity, inregistreaza-te zicand tare frate si dupa dai la pitch -5 sau cat vrei tu (in minus ca sa se auda vocea groasa)

| TC3 explică (pentru dracu14):

M-am gandit la asta... oricum mersi mult ai o funda bonus de la minewinking

2 răspunsuri:
| Danii16 a răspuns:

Nu cred ca e vreo sansa sa il gasesti pe internet, dar descarca melodia si decupeaza partea pe care o vrei tu cu asta
http://cut-mp3.com/
Bafta :*!