| Whisper1990 a întrebat:

Am nevoie de ceva muzica buna pentru masina, cat de multe sugestii posibile, Multumesc!

4 răspunsuri:
| ioana1704 a răspuns:

Parerea mea ca in masina trebuie si o muzica alerta cand esti la drum lung, poti sa ai si o muzica mai putin alerta cand esti in oras si traficul e infernal. Eu personal iubesc muzica italiana, muzica anilor 80 pe care o asculti cu placere oricand. E vorba de BZN, Demis Roussos, Nana Mouskouri. De curand, tot umbland pe Trilulilu am descoperit o muzica portugheza superba ( nu ma refer la celebrele lor fado-uri ) ci o muzica f ritmata bun acand conduci. Cauta pe Trilulilu la Muzica portugheza traditionala - erau parca vreo 20-30 de min. De asemenea tot de pe acel site iti recomand Orchestra Bagutti. Melomanii adevarati o vor aprecia. Succes in cautarile tale si o seara placuta!

| Donytzu_1698 a răspuns:

Dan balan - justify sex

delyno - private love

andra - something new

elena gheorghe - midnight sun

delia - slap me with the base

alexandra stan - mersi saxobeat

anda adam - show me

keri hilson - the way u love me

narcotic sound and christian d - danca bonito

shakira - loca

kesha - cannibal si we are who we are

eduard maya si vika jigulina - desert love

ella - no love no you

nicole scherzinger - poison

este muzica nou nouta!

bft!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alexandra stan
black eyed peas
fergie
adam lambert
gwen stefani
andra
anda adam
puya
simplu
shakira
smiley
katy perry
beyonce
lady gaga
inna
justin bieber
kesha
pink
pussycat dolls
andre
avril lagvine
crbl
guess who
lavinia
lili sandu
nexx
paula seling
mossano
rihanna
sahara
sugarbabes
tokio hotel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

iti sugerez sa asculti inna, e super