| милaя a întrebat:

Am nevoie de muzica fain...sugestii?

3 răspunsuri:
| GoldCobra a răspuns:

Incep cu rockul: linkin Park-in the end, limp bizkit-nookie, foo fighters-walk, soad-chop suey, rhcp-dani california, 3 days grace-riot, evenescence-what you want, metallica-unforgiven2, papa roach-last resort, 30stm-war.
rapp is hip-hop : eminem-we made you, eminem-lose yourself, fort minor-belive me, fort minor-remember the name, lil wayne-look at me now, lil wayne-mirrors, parazitii-arde, parazitii-shoot yourself, guess who-diamantele se sparg, jay-z-numb/encore
pop : bruno mars-lazy song, timbarlake-dead and gone, one republic-apologize, black eyed peas-the time, olly murs-heart skips a beat, cee lo green-forget you, smiley-sexy pavel bartos si nu prea stiu pop ajung atatea