| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de niste melodii...blues...in engleza.Sugestii?straight face
(Chiar albume intregi big grin)

(Nu pentru mine big grin)

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Http://digitaldreamdoor.nutsie.com/pages/best_bluesinflu.html

Pe acest site vezi mai multi artisti blues. Poti sa le cauti apoi melodiile pe internet ( pe youtube sigur gasesti multe melodii ).

4 răspunsuri:
| Brotacelu a răspuns:

Melodiile S. Conner cred ca sunt pe placul tau tongue

| Carouri a răspuns:

Rock me baby

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Celine Dion, Aguilera are cateva, Beyonce, Fergie, Dido... Daca le vrei, ti le dau cu drag.happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Albume: B. B. King- Live at the regal, Jimmy Reed- Big boss blues, Otis Rush- Right place, wrong time.