| malina26 a întrebat:

Am nevoie de niste trupe atat de bune incat sa le ascult non-stop! trupe ca slayer, bullet for my valentine, green day, iron maiden, my chemical romance, nirvana, ac/dc, rolling stones, guns 'n' roses, black sabbath, evanescence sau chiar de rock romanesc ca rosu si negru, pasarea phoenix, bucovina, vita-de-vie, luna amara, vama veche etc. Multumesc! happy

Răspuns Câştigător
| gothblack a răspuns:

Black Veil Brides, Slipknot, Infected Rain, Bring me the horizon, paramore, alternosfera, eyes set to kill, cradle of fith, nightwish, suicide silence, system of a down...etc. Vezi ca sunt mai mult Hard Rock big grin

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| OutlawsMagazine a răspuns:

Buna! Apreciez ca iti place muzica rock.Sa iti fac un top integral cu toti artistii buni care activeaza in acest domeniu, ar durea foarte mult, dar, poti intra aici www.outlawsmag.blogspot.com si vei gasi cam tot ce vrei si ce nu vrei despre muzica Rock si nu numai. Sper ca ti-am fost de folos!