| Ciocoflencea a întrebat:

Am nevoie de o melodie pentur o prezentare power point cu dinozauri. Nu vreau sa pun nu stiu ce melodile rock si sa o speri pe profesoara. Orcum e insarcinata si...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca muzica lui John Williams pentru celebrul film Jurassic Park.

Tema principala: http://www.youtube.com/watch?v=D8zlUUrFK-M

Dupa parerea mea, nu exista melodie mai potrivita! Prezentarea ta in PowerPoint cu dinozauri va capata viata cu o melodie ca asta!

8 răspunsuri:
| KiaraHoney a răspuns:

Pune o melodie celtica nu rock, ceva relaxant happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok, iti trimisesem si eu mesaj privat. De abia acum am vazut ca ai rezolvat deja.

| Ciocoflencea explică:

Vreau o melodie pentru o prezentare powerpoint c dinozauri.Si nu gasesc

| Ciocoflencea explică:

Stiu ce gen mi-ar trebui dar nu gasesc melodia necesara si mi iau 5 daca nu gasesc...

| Ciocoflencea explică:

Multumesc mult de tot.Acu im dau seama cu nu am facut degeaba cele 40 de slideuri.Multumesc

| Ciocoflencea explică:

Este mai buna melodia lui AeroX.Scuze.Dar daca ai fi bun sa-m dai si un link de unde as putea sa fac rost.Ca eu nu gasesc.

| Ciocoflencea explică:

Gata.Multumesc mult pentru ajutor am gasit un program si am luat melodia.Plus multe altele pe care nu gaseam de unde sa le iau.Multumesc tuturor.