| Broadband a întrebat:

Am nevoie de o parere ce ziceti are sanse baiatu asta?
ascultati :D https://www.facebook.com/....../video.php

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Degeaba ne dam noi cu parerea daca nu ajunge mesajul acolo unde trebuie sa fie auzit.
Fiecare are sansa lui in viatahappy
O zi bunahappy

| Broadband explică (pentru caramela):

Eu zic ca are voce tu ce zici? asta intrebam

| caramela a răspuns (pentru Broadband):

Normal ca are talent, dar important ar fi sa il auda cine trebuie.
O seara bunahappy

| Wøodenpints a răspuns (pentru Broadband):

Tu ești mai paralel cu muzica decât alex velea.
În genul ăsta de muzică, nu contează să ai voce, că nu pițigăi în fața unui microfon să atingi 14000 de octave. Mesajul e ăla care ar trebui să primeze. Vocea trebuie să nu zgârie urechea și să te poți exprima coerent și clar. Atât.

| Wøodenpints a răspuns:

Șanse să ce?
Dacă scopul lui în viață e să se miște între o cameră de filmat și soare, da, atunci e pe drumul cel bun.