| ancutsa410 a întrebat:

Am nevoie de putin ajutor! Cum pot sa "transform" din format flv(video) in mp3(melodie)? se poate? CUM?

Răspuns Câştigător
| Andrew_8561 a răspuns:

Pai e foarte simplu lodik COOL EDIT PRO cu programu asta cel mai PROFI program de editat muzica. faci ce vrei mixezi remixezi inregistrezi asta se foloseste la studio si crede-ma ca stiu eu si Am doar 14 ani.si remixez piese fac videoclipuri etc etc

6 răspunsuri:
| Farcas a răspuns:

Incearca www.video2mp3 converter. Cauta pe google programul.

| bigdady a răspuns:

Am intrebat pe nea googu si uite
http://www.smallvideosoft.com/flv-to-mp3/

| Andrew_8561 a răspuns:

COOL EDIT PRO cel mai profi program de editat mixat TOT.eu il folosesc foarte mult si am doar 14 ani si remixez piese, fac videoclipuri etc etc

| Andrew_8561 a răspuns:

Mersi:*