| Teodora20 a întrebat:

Am o intrebarebig grin. este o melodie ( nu stiu daca e recenta sau nu)care are videoclipul original cu niste fete imbracate in uniforma cu fusta scurta si cu niste trompete si se palmuiesc la f**d.laughing suna amuzant dar chiar asa e. si stiu sigur ca e in engleza. artist nu cred ca e roman. big grin Mda. funda
la primul care raspunde corect
happy

Răspuns Câştigător
| username_8290 a răspuns:

Sau destination unknown

6 răspunsuri:
| BlackRainbow a răspuns:

Alex Gaudino - Destination Calabria thinking

| Vampii a răspuns:

DJ Sava cu Raluka-I like(The Trumpet)

http://www.youtube.com/watch?v=YKVWXgNVEcQ
t pup

| username_8290 a răspuns:

Alexandra stan - lollipop?

| username_8290 a răspuns:

Si eu tot alexandra stan am zis :)... adica este si mai ciudata asa... cred ca aia e ^_^

http://www.youtube.com/watch?v=qDwvAHzKj4s

| cris_3973 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=APtj3EvhfWA. seamana video cu ce ai spus u :))

| Madleneee a răspuns:

Alexandra stan- lollipop