| DarkYuki a întrebat:

Am o mare intrebare. De cand a iesit albumul de la Falling in reverse majoritatea fanilor Escape the fate zic acum ceva de genu "Escape the fate sucks Falling in reverse is better" etc. De ce? straight face Din punctu meu de vedere ambele trupe sunt foarte bune, imi plac de mor ascult melodiile lor zilnic si nu ma satur de ele. Doar din cauza ca Ronnie a fost "rugat" sa plece din ETF inseamna ca trebuie sa ii urasti?

1 răspuns:
| FucktheSystem a răspuns:

Eu sunt mai directă și Escape the fate și Falling in reverse is better suck.
De ce? Pentru că fac muzică comercială de disperați după atenție.