| Lora_6439 a întrebat:

Am prins aseara (19 decembrie) sfarsitul emisiunii "Stele sub lupa" de pe Antena 2. Fusese reluare si emisiunea s-a terminat cu prestatia unei blonde (tinerica, n-am mai vazut-o pana acum) care a cantat o melodie frumoasa de dragoste. Am retinut ceva de genul. "Esti mereu aici si stiu deja, cu tine-i un? viata meaaaa". Stiti cumva despre cine e vorba? Orice detaliu imi va fi de folos.

Răspuns Câştigător
| cretzufinish a răspuns:

Annes cumva? Stiu ca a cantat la emisiunea aia la sfarsit dar nu mai stiu daca aseara.

4 răspunsuri:
| cretzufinish a răspuns:

Ma bucur ca te-am ajutat. Multumesc si eu. happy

| Live.Laugh.Love a răspuns:

Stiu... dar nu vreau sa-ti zic :p laughing

| Lora_6439 explică:

Cretzufinish, iti multumesc mult! Fundita. :)
Aceasta e melodia
http://www.youtube.com/watch?v=jQ1_6QzHV6c

| onikangel a răspuns:

Ilinca Vandici.Plzz funda.