| anonim_4396 a întrebat:

Am programul cu care descarci muzica de pe youtube direct in format mp3 si, l-am folosit cu succes dar... unde gasesc melodiile. Nu stiu unde s-au descarcat. Ma puteti ajuta? >:"

Răspuns Câştigător
| Dara a răspuns:

Sub casuta unde scrie "paste" ai o alta casuta unde scrie "browse", deasupra ei ai fisierul in care ti s-a dus melodia. Daca doresti sa duci melodiile direct intr-un anume loc, dai clic pe "browse" si bifezi fisierul in care trimiti melodia.

4 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Dai la start, apoi la "Search" si scrii numele fisierelor pe care le cauti...eu asa le gasescbig grin

kratos
| kratos a răspuns:

Vezi la options ca ar trebui sa ai locul unde se descarca melodiile.

| alle_1861 a răspuns:

Poate in documentele mele-downloads.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va multumesc, am gasit cu ajutorul vostru.