| Mony_4137 a întrebat:

Vreau sa descarc un video de pe youtube. Am programul si am mai descarcat si altadata, doar ca nu mai gasesc codul de cand s-a schimbat youtub-ul. Ma poate ajuta cineva?

5 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Adauga "kiss" inainte de youtube. Ai nevoie si de Java Runtime.

| judgement a răspuns:

Momentan nu ai ce face, pana cand baietii nu il hacuiesc iar nu prea ai ce sa le faci...asa ca asteptam, bafta in continuare

| primaru a răspuns:

Descarca reallplayer si instaleazal ca nu-ti cere codul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate stiu eu iti cere URL, e cel de sus, adresa, acolo unde scrie http://www. yahoo..., dai copy si paste acolo unde iti cere. byeee

| Biutzuca a răspuns:

Mama ce le aveti.eu nici nu stiam big grin