| alexalex_4797 a întrebat:

astia care nu ascultati manele, nu ascultati nici muzica de petrecere?
de ex mel asta va place?
http://www.youtube.com/watch?v=WzkyMXMDh84

9 răspunsuri:
| Iubesc Limonada a răspuns:

Eu ascult rock dar sa fim seriosi daca nici asta nu-i om de petrecere.Nu prea poti dansa pe rock la o petrecere, nu poti deloc.Imi place melodia asta, si-mi place si asta
http://www.youtube.com/watch?v=7FMQ6Qpe6aI

| Диана a răspuns:

Bleachh! No way! I don't want to see
Si eu ascult rock si mnah. Nu prea ai cum sa dansezi pe rock la un party. happy Dar mai bine dansez pe ceva house decat pe mizeriile astea. laughing Cica ''muzica de petrecere'' rolling on the floor)

| MrBeanTeddyBear a răspuns:

La o nunta sa petyrecere merg pana si manelele dar asta care ne-ai dato tu merge si acasa

| RockOut4ever a răspuns:

Eu ascult pop si pop-rock si nu imi place melodia asta nu pot suporta muzica populara si manelele

| Cronki a răspuns:

Nu inteleg ce legatura are populara (banateana)"de petrecere", cu manelele. Muzica populara e binevenita chiar si atunci cand e cantata de omuleti mici si slinosi!

| Bendes a răspuns:

Numa melodii RAP house pop - hip-hop si etc.
Orice in afara de manele muzica lautareasca si populara astea ma ZGARIE PE CREIER!

| Bendes a răspuns:

Sunt deacort cu voi Mrs. Deez happy si lovejb, cineva care are stil frate,,

| Bianka_5573 a răspuns:

Mie nu! Eu ascult muzica de petrecere doar la nuntilaughing nici acolo nu prea pentru ca ies afara cu ceilalti care au aceeasi parere ca minelaughing