| mouse a întrebat:

Am si eu o problema.Profa de engleza ne-a pus sa cantam de Halloween la scoala melodii in engleza. Puteti sa ma ajutati si pe mine zicandu-mi cam ce melodii am putea sa cantam? Va rog mult. E urgent!

6 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Uite aici un top http://www.youtube.com/watch?v=LMBqHqAaALQ!

| Raiden a răspuns:

Ar fi foarte interesant sa cantati Michael Jackson - Thriller

| anca2903 a răspuns:

Ati putea incerca sa cantati This is Halloween din filmul The Nightmare Before Christmas, al lui Tim Burton. Caut-o pe YouTube, sigur o gasesti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cautati cine st noi sa-ti spunem tie!:-P:-P

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacati place hana montana canta o melodie diai ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o problema am nevoie de o piesa de teatru in engleza de haloween si nu am nici o idee va rog ajutati-ma plz plz plz