| Andreea111999 a întrebat:

Am si eu un sistem(boxe) si când conectez usb-ul cu telefonul nu merge..nu se conectează deloc... știe cineva de ce?

2 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Boxele nu prea merg conectate la telefoane.

| Tenzor a răspuns:

Pai atata timp cat boxele merg la alte dispozitive conectate precum pc, televizor sau alt telefon inseamna ca nu este o problema de la boxe, ci de la telefon. Iti recomand sa verifici daca boxele merg si la alte dispozitive, daca nu inseamna ca mufa de la telefon are o problema. Sau ai putea sa resetezi telefonul de la setari, dar nu prea cred ca are vreo relevatie cu problema ta.