| Ruxiii a întrebat:

Am tot auzit o manea la niste vecini cantata de un cineva si tot ce am inteles, pt ca se auzea foarte prost, e un roar. canta ceva acolo, versuri, si dupa un zbiarat de-ala de tigru nervos. ziceti-mi si mie ce manea e asta, va rog

5 răspunsuri:
| Λησηумσцѕ a răspuns:

Vezi daca e asta:
Katy Perry - Roar
https://www.youtube.com/watch?v=CevxZvSJLk8
Sper ca te-am ajutat.
Ceau!

| Ruxiii explică (pentru Λησηумσцѕ):

Manea, am spus ca este manea laughing

| Λησηумσцѕ a răspuns (pentru Ruxiii):

Nu-i nici o manea dupa cum ai descris tu.

| Ruxiii explică (pentru Λησηумσцѕ):

Este. O canta un barbat, sau mai multi. si cum am zis. canta ceva versuri dupa zbiaratul ala. Si nu face cum face katy perry 'roar' din gura. e pur si simplu miorlaitul ala nervos de tigru sau ghepard sau ce o fi laughing

| Λησηумσцѕ a răspuns (pentru Ruxiii):

Mda am inteles ce vrei sa spui