| Speed99 a întrebat:

Am vazut pe Wikipedia chestia asta despre Lil Wayne : "Din pacate a murit pe 4 Iulie, din cauza Epilepsie. Fanii lui au fost socati.". Intrebarea : E adevarat? Eu sincer nu prea cred. pentru ca daca s-ar fi intamplat asa ceva era plin internetul de stiri despre el cum ca ar fi murit. Voi ce credeti? Precizez ca am schimbat Wikipedia de pe romana pe Engleza, si am vazut ca nu zice nimic despre moartea lui. (poate n-am observat)

Răspuns Câştigător
| Furculingură a răspuns:

Wikipedia în limba română mereu face figuri d-astea. Odată scria că Justin Bieber a murit şi când am dat pe EN nu zicea aşa. ( dezamăgire )
Ia-te după cea în engleză. Eu niciodată nu caut despre o celebritate pe varianta în română.

Lil Wayne nu are nimic. Este sănătos şi nu a murit.

2 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Pe wikipedia poate scrie orisicine, orisice. stai linistita nu e mort

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe Wikipedia am gasit mai demult cum ca Murat Yidirim sufera de cancer la creier, lucru total fals. Eu n-am incredere in chestia asta, numai minciuni. Si da, cred ca ai dreptate, mereu cand moare cineva celebtu arata la stiri. big grin