| SarcasticallyPunished a întrebat:

Am vazut un videoclip aseara pe VH1, dar nu mai tin minte cum se numeste. Numele formatiei este ceva in genul mondotonik, monotonik... nu mai tin minte exact. In videoclip este vorba despre o tipa care iubea un schelete de dinozaur ( cred ), iar la sfarsitul melodiei acel dinozaur moare. Stiti cumva cum se numeste?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| HaineDeVis a răspuns:

Salut, incearca pe http://www.youtube.com/......p?/results dar nu cred ca e postata cu videoclip...stiu de care zici! O seara bestiala! hainedevis.ro