| JoanJett a întrebat:

Am vazut un videoclip la televizor, era alb-negru si apareau si niste "creaturi magice" si videoclipul era animat. Cine stie melodia? Primul raspuns corect primeste funda!

Răspuns Câştigător
| Purgatoriu a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=ghb6eDopW8I
vezi si tu...

4 răspunsuri:
| NoShit a răspuns:

Alte detalii legate de genul de muzică?

| roxane2spk a răspuns:

Care mai aparea la tv si era animat, dar nu alb negru e cel de la gorillaz -clint eastwood

| JoanJett explică (pentru roxane2spk):

Nu, nu asta este melodia. Chiar azi am auzit melodia despre care vorbeam la Vh1.

| wforweirdo a răspuns (pentru JoanJett):

Cred ca stiu, eram la doctor cu o colega si ne uitam la televizor cat timp asteptam, si imi amintesc si eu de videoclipul ala de pe Vh1. Ceva cu "Little Talks"?