| yosefina a întrebat:

Am vazut un videoclip pe Utv la emisiunea "Sugar", nu stiu sigur daca e in germana sau in rusa, in clip apar fete goale, unul in lesa, un ferrari, o tona de bani...canta unul cu una...imi place melodia si as fi recunoscatoare daca m-ati ajuta si pe mine. Multumesc

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu intrebare tot la "Sugar" am vazut si eu un videoclip cu niste Deejay si o melodie cu un saxophone cred ca e ceva gen Sexy Saxo dar nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tine-o toto asa la ce ora incepe?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si o caut aceeasi melodie laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu si eu incerc de ceva vrem sa gasesc melodia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu o caut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am vazut unu care se vedea cuuna pe webcam si aia dansa dezbracata...laughingdar imi placea melodia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=JGMm9dddPKo
asta-i :D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am videoclipul downloadat si e mult mai obscen laughing daca il vrei lasa-mi zi-mi laughing

| yosefina explică:

Ms, dar nu... sigur era in rusa si mult mai obscen