| anonim_4396 a întrebat:

Are ceva daca ascult "Gloomy Sunday" a mai ascultato cineva, ca vreau sa vad cum e dar mi-e frica.

Răspuns Câştigător
| saddasdasdad a răspuns:

Creca ca te ia cu idei de sinucidere dupa ce asculti o simpla melodie?happy wake up o ascult chiar acum si vreau sa vad daca reusesc sa apas pe butonul "raspunde" hop am reusit... fara sa ma sinucid oare cum e posibil... sunt inca viu?

7 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu are nimic, tocmai am ascultat-o si nu vad de ce ti-ar fi frica sincer.Bafta!

| momo a răspuns:

De ce sa iti fie frica?

| mnia a răspuns:

Nu patesti nimic, nu ai cum sa te sinucizi de la melodia aia...chiar azi am ascultat-o si planuiesc sa raman in viata pentru ceva timp de-acum incoace.

| Диана a răspuns:

Am ascultat-o şi... Deodată, nişte vrăbii au început să se izbească în geamul meu, câinii au început să urle, pisicile se ascundeau pe sub paturi, lumea fugea panicată pe străzi...
Doar că... I'm still alive.

| Domyno a răspuns:

Sa nu o asculti s-ar putea sa te tampesti mai tare... Doamne, cati ani ai, 5? rolling eyes

| daniel_5197 a răspuns:

Hai ma, cati ani ai? Ce crezi ca ti se poate intampla de la o melodie? Si in plus se spune ca nu trebuie ascultata dupa ce te desparti de cineva foarte drag pentru ca timbrul si evolutia melodiei iti vor amplifica starea de tristete si diperare pe care o simti in momentele acelea facandu-te astfel sa iti doresti moartea.Am ascultat-o si cand eram trist, descurajat si inca pot sa postez pe TPU.(Sau poate postez din alta lume?!?!?)

| inghetsatacufistic a răspuns:

Am ascultat-ohappy.
Nu are nimiclaughing
E dragutsa melodiahappy.
:*