| Child a întrebat:

Are cineva idei despre cum as putea sa fac o petitie in care sa strang cat mai multe semnaturi! Este o vorba despre o petitie pentru un concert One Direction in RO! DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| nuamnuvreau a răspuns:

Bunahappy. Am vazut ca s-au facut deja o groaza de petitii pe net pe tema asta, asa ca mai bine le semnezi pe acelea decat sa pornesti si tu una, pentru ca nu poti stii cat de mult o sa dureze pana semneaza destul de multi. Da si tu cautare pe gugăl "One direction concert Romania" si vezi ce e pe acololaughing. Daca iti faci petitie, trimite-mi pe privat link-ul, ca sa o semnezbig grin.