| moRE_4547 a întrebat:

Are cineva o lista cu toate melodiile lui Guess Who?

Răspuns Câştigător
| aNonim_4610 a răspuns:

Http://www.versuri.ro/....../cauta.php

acolo sunt versurile melodiilor, apasa si tu next si mergi mai departe
cred ca acestea sunt melodiile

5 răspunsuri:
| MaricikaFrumushika a răspuns:

Da, uite aici http://www.azmp3.ro/cauta/guesswho.html. sunt si cateva remixuri bune

| CybeRAthlete a răspuns:

Http://en.wikipedia.org/wiki/Probe_Audio
si cred ca mai sunt... un search pe youtube cu titlul guess who iti va clarifica problema.
bafta

| DeDii a răspuns:

Cred ca eu le stiu chiar pe toate de la primul album al lui spike [ proiectu mama ta] pana la "relatii cu publicul" si "ramanem prieteni", de la anonim [unde a fost guess who ] pana la albumul lui solo "probe audio". Le stiu pe toate. :X.

| Alexandraaa_6449 a răspuns:

Pai eu nu le stiu pe toate..stii ca Guess Whoo ne invata ca Oriunde te duci sa faci Manifest sa nu te iei de Unu altu ca asta te poate aduce intr-o Dilema si nu mai poti ajunge Tot mai sus in Locul potrivit ca sa vindem Flori Ilegale pentru a face bani Eu, Tu si restul lumii, Iar apoi sa fugim cu Viteza pentru a ne ascunde De urgenta, insa Azi Nu vom face asta pentru ca pe politista O cheama lisa si vrea ca noi sa facem un Subiect Inchis.
STIU CA NU ARE LOGIKA DAR E AMUZANT INTR-UN FELlaughing