| Simion_Thomas_1997 a întrebat:

Artistul *momentului* este Carla's Dreams,personal imi place trupa,dar vreau sa aflu parerile oneste a altor persoane.
Voi ce credeti:este bun,sau este rau(daca este rau justificati, va rog).
Merci!

3 răspunsuri:
| AdrianaBacescu a răspuns:

E bun, are melodii bune.

| TanteMarianne a răspuns:

E bun. Mie imi place acele mult si videoclipul de la eroina e genial, mai ales finalul.

| heyb0ss a răspuns:

Eu il consider un prost.
mi se pare ca melodiile lui sunt doar pentru fete de 13 ani care se cred printese si mai ales pentru copii care cred ca si au gasit iubirea vietii lor