| HappyGirl4 a întrebat:

Cine e artistul momentului?

Răspuns Câştigător
| ImperfectlyPerfect a răspuns:

Psy
Funda?

18 răspunsuri:
| Ioanantonia a răspuns:

Din afara Rihanna si de la noi, nu stiu cred ca inna sau antonia happy

| Pricked a răspuns:

Fuego.

| Delicacy a răspuns:

Un artist nu se poate numi artist dacă este pe o perioadă definită de timp, doar pe moment.Artistul râmăne mereu artist.

| TheStory a răspuns:

Cred ca Psy, melodia gangnam style a facut furori.
Mie nu-mi place, da asta este.

| Woodenpints91 a răspuns (pentru TheStory):

De când asiaticul ăla penibil este ridicat la rang de artist? straight face

| TheStory a răspuns (pentru Woodenpints91):

Nu l-am ridicat eu, din partea mea puteau si sa-l inchida, alti l-au ridicat.
Nimeni numai asculta rock sau metal.

| Woodenpints91 a răspuns (pentru TheStory):

De fapt, sunt destui care ascultă rock şi metal. Chiar prea mulţi.

| TheStory a răspuns (pentru Woodenpints91):

De aia are melodia aia peste un miliard de vizualizari

| Woodenpints91 a răspuns (pentru TheStory):

Rock-ul şi metal-ul nu au nicio legătură cu prostul gust al majorităţii.

| TheStory a răspuns (pentru Woodenpints91):

Asa e, aici iti dau dreptate.

| LanaSpectrum a răspuns (pentru TheStory):

Eu ascult, probleme?

| TheStory a răspuns (pentru LanaSpectrum):

Eu ziceam ca nu are ce cauta melodia si cantaretul ala la stadiul asta.
Tu faci ce vrei de ce-mi spui mie ce faci. Nu ai cu cine vorbi?

| LanaSpectrum a răspuns (pentru TheStory):

Care e problema ta? Nu mai spune ceva cand n-ai habar de acel lucru. Ramai la parerea creierului tau cat o aluna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frank Sinatra.

| XBrunetteX a răspuns:

"Artistul momentului".....Pai,ori e artist, ori e doar un rahat cu ochi (ca PSY) care scoate nu stiu ce melodie de rahat si ajunge popular pe youtube straight face

Sa fim seriosi.

| DeyutzaDeea a răspuns:

Intr-o revista zicea ca Carly Rae Jepsen!

| AlexandraAlexutsa a răspuns:

Fuego

| watafacyoayo a răspuns:

Skrillex