| IIIx333III a întrebat:

As dori o lista cu melodii populare de petrecere. Cine imi da cele mai multe primeste funda.

P. S. Sunt pentru petrecerea aniversara a bunicii mele de maine.

3 răspunsuri:
| IIIx333III explică:

@aaadri4naaa Pai deja am pus in intrebare ca vreau muzica populara...

| i44na a răspuns:

Pai daca sunt pentru bunica ta eu as alege niste melodii mai vechi cum ar fi cele de la scorpions sau Queen. ai putea pune si niste muzica populara(bunicii mele i placlaughing)

| i44na a răspuns:

Nam vazut. scuze...