| robertjo a întrebat:

As dori sa aflu cate melodi a avut michael jackson

Răspuns Câştigător
| ing. a răspuns:

Michael Jackson a fost un cantaret fenomenal.Deci, a avut o multime de melodii.love struck
Uite aici cateva:
Thriller
Billie Jean
Dirty Diana
Smooth Criminal
Bad
Beat It
Don`t Stop `till you get enough
Black or White
Leave me alone
I just can`t stop loving you
In the closet
The way you make me feel
Heal the World
You are not alone
Earth song
Will you be there
Morphine
Give in to me
Remember the time
Who is it
Scream
You rock my world
Jam
Whatever happens
Say say say
Blood on the Dancefloor
They don`t care about us
The girl is mine
Liberian Girl
love strucklove struck si multe altele. Ti le-am zis pe alea care mi-au venit acum in minte.Pa`pakiss

8 răspunsuri:
| Kandy a răspuns:

92 de melodii (eu le-am gasit pe cele mai celebre), poti sa cauti pe Google

| diiiiiannnnaa a răspuns:

Multe :p cauta pe google :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine crezi ca le-a numarat? Sunt multe...Billie Jean, Thriller, Black or White, Scream, I just can t stop loving you, You are not alone, Earth song, They don t care about as etc etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maicgel Jacson a fost fenomenal.Eu cred ca ar fi avut peste 2000 de cantece.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Big boy, ben, abc, blame in on the boogie, this is it.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia albumele sale, sau cauta-le pe internet, vezi cate melodii are fiecare, aduna-le, si obtii rezultatul dorit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

100 de melodii