| anonim_4396 a întrebat:

Cine este fan Michael Jackson? As dori sa corespondam.

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

Si eu sunt, desi am ajuns f tarziu sa ascult muzica lui si mi-e rusine de astahappy

97 răspunsuri:
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Mie imi place foarte mult
@Bro are in londra concert inca. Si, cand te prind, cum te bat pentru raspunsul asta!

| greg a răspuns:

Prietena mea... o sa-i transmit. Oricum numele ei pe TPU e, alinaandrei.

| Kynext a răspuns:

Michael jackson...imi pare rau ca l-am descoperit abia acum...imi plac toate melodiile lui...si-mi plac si miscarile lui.mai ales moonwalkingul.:X

| alinaandrei a răspuns:

Eu sunt fan si voi fi mereu.happy

| DoDo a răspuns:

Si eu sunt fan

| SmoothCrimnalnr.1 a răspuns:

Eu dar mi-e rusine ca o ascultato tarziu.

| DoOdO a răspuns:

Eu.id meu e Rip_mj58

| Andrinho a răspuns:

Michael Jackson nu a fost un om. Mi se pare ca prin tot ceea ce a facut el in viata lui(scurta dupa parerea mea) a dorit sa demonstreze ca a atins maximul din ceea ce se putea atinge in vremea sa de glorie.Este mare pacat ca o asemenea valoare este pierduta. Mi-a placut si imi va placea tot ceea ce este legat de acesta. Daca totusi vrei sa vorbim mai multe iti las un ID: urdeaandrei...pe curandwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai traieste Michael? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu, imi place de mic sa cos pausi cu ata(Chuckyyyyyyyyyyyyyyyy)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E o zi foarte grea pentru fanii lui michael! dar daca nu aratam intr-un fel cat de mult am tinut la el, nu cred ca ne putem considera fani adevarati! din cate am inteles in piata universitatii, in bucuresti, se aduna pe la 12 cei care au tinut la el si i-au apreciat muzica! haideti si voi!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt fan Michael Jackson...; cum putem lua legatura?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna cristina sunt multi fani michael jackson, printre ei ma aflu si eu, id meu scumpik_mik88 cine e fan michael jackson pls add

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt o mare fana a lui michael jackson il iubesc pentru tot ce a facut a fost si va ramane the king of pop

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu m-am uitat la protv si l-am vazut pe michael la tv si nu stiam ca el e eu dabea la moartea lui mi-am dat seama ca el e michael jackson si imi pare rau ca a murit era un om atat de simplu imi pare rau ca a murit.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In legatura cu bancnotele ma puteti contacta pe ID-ul : RyCkYs01@yahoo.com. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am de vanzare bancnote de US $1000.000 DOLLARS cu Regele Muzicii POP. Cine e interesat sa ma anunte, mai am 2 bancnote disponibile.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna, cristina.Eu sunt o mare fana MJ si as vrea sa corespondam pe id.idul meu este antonella_ecaterina pentru toti fanii add plzzz.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt fan Michael Jackson. Ii ador muzica si imi pare rau ca a murit.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu sunt fan si voi ramane mereu
ancutzyk_ancutzyk9000

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da sunt eu si prietena mea diana suntem fani mj de mult timp si ma bucur ca am gasit pe cineva care ne intelegewinking id meu este pyssykt_red si al prietenei mele apopei. diana

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt dar iti propun sa intri pe www.mjromania.ro.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu eu sunt fan si voi pentru totdeauna cum si michael va fi pentru totdeauna o legenda

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt id meu
ana_denisa77

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi-ar place si mie sa corespondam

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

ID: anime_silviu pe care intru mereu
dar si silviucristian66

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lasa si tu id sa putem vb

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu il iubesc pe Michael Jackson! Va ramane mereu in inima mea.Id-ul meu este dolly_4yu_97 va rog luati id-ul toti fanii Michael Jackson.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt un fan MJ, dar sunt acum dupa ce a murit. Imi pare rau ca nu l-am descoperit mai repede.Idul meu e madastar_98, cine e fan MJ si vrea sasi bage idul pot sa o faca!