| Irina_Gherman_1979 a întrebat:

As dori sa imi recomandati vreun site cu negative mp3 sau wave-uri usoare romanesti

4 răspunsuri:
| kryzz30 a răspuns:

Nu stiu prea multe site-uri pentru asa ceva, de obicei eu mi le fac singur in flstudio, dar uite aici un site destul de folositor, are foarte multe negative din diferite stiluri de muzica https://www.soundclick.com/

| Irina_Gherman_1979 explică (pentru kryzz30):

Multumesc frumos, insa, nu ma prea ajuta.

| Irina_Gherman_1979 explică (pentru kryzz30):

Ce fel de muzica faci?

| kryzz30 a răspuns (pentru Irina_Gherman_1979):

Imi pare rau pentru raspunsul intarziat, am avut contul inactiva ceva vreme, totusi tin sa raspund, ce-i drept sunt incepator, dar pot face orice fel de intrumental/negativ, tot procesul e digital, tin sa mentionez ca nu am cunostinte foarte avansate in intrumente, pe scurt, nu stiu sa cant foarte bine la instrumente, totusi pot sa fac un instrumental bunicel pe cale digitala